Dwie porażki w trzy dni....

LKP Turka - LKS HURAGAN Siostrzytów 4:1 (0:0)

Bramka :  Daniel Ł.

Pierwsza w historii wyprawa do Turki nie udała się . Zawiodła skuteczność -  przede wszystkim w pierwszej połowie, 3 poprzeczki i kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramek zemściło się w drugiej odsłonie. W 46 minucie gospodarze objęli prowadzenie jednak już 4 minuty później Huragan wyrównał a w 57 minucie mógł zadać cios który mógł dobić rywali jednak po raz kolejny zawiodła skuteczność. Przypadkowy faul i rzut wolny z 17 metrów wyprowadził Turkę na prowadzenie , 3 bramka padła po nieporozumieniu obrońców a wynik w 90 minucie ustalił pechowo interweniujący piłkarz Siostrzytowa.

LKS HURAGAN SIOSTRZYTÓW - GLKS Victoria Rybczewice 1:6 (0:4)

Bramka : Piorun

Zaległy mecz z rundy jesiennej (goście nie dojechali na mecz - przyp.red.)  zupełnie nie wyszedł Huraganowi . Po meczu było już w pierwszych 25 minutach gry  kiedy to Huragan w prosty sposób stracił 4 bramki. Jeszcze w 46 minucie po akcji Sidor-Piorun ten drugi zdobył bramkę dla swojego zespołu jednak juz 4 minuty później Victoria odpowiedziała ładnym golem z rzutu wolnego . W 90 minucie Siostrzytów stracił 6 bramkę . Była to druga porażka w tym sezonie na własnym boisku jednak trzeba przyznać iż tak dobrze zorganizowanej drużyny na boisku w tym sezonie jeszcze w Siostrzytowie nie było. Przegrana boli tym bardziej iż ostatnią tak wysoką porażką było 1;8 z drużyna z Ludwina w listopadzie 2012 r.

Juniorzy :

LKS Oleśnia Oleśniki - LKS Huragan Siostrzytów 0:10 (0:5)

Juniorzy naszego klubu dosyć wysoko pokonali rywala za miedzy, Początek meczu należał jednak do gospodarzy którzy mieli przewagę i mimo iż nie stwarzali groźnych sytuacji to utrzymywali się dłużej przy piłce. Nic nie zapowiadało pogromu jednak 3 bramki zdobyte przez nasz zespół w krótkim odstępie czasu podcięło skrzydła grającym ambitnie do końca gospodarzom .

Inne Informacje :

Seniorzy :  Kolejny mecz rozegrają na własnym boisku . przeciwnikiem będzie 4 zespół naszej grupy - GKS Niedźwiada mecz odbędzie się w niedzielę początek o godzinie 15:00 zbiórka seniorów 14:00.

Juniorzy : Juniorzy na prośbę LKS Trawniki swój mecz rozegrają w środę 18:05 o godzinie 17:00 na boisku w Siostrzytowie.