Do trzech razy sztuka.

Huragan w drugiej kolejce mierzył się z rywalem zza miedzy - LKS Biskupice. Było to trzecie spotkanie obydwu drużyn od czasu powrotu siostrzytowian do klasy "B" które przyjezdni wygrali i to na boisku rywala.

LKS Biskupice - LKS Huragan Siostrzytów 0:1 (0:0)

Bramka : Gorgol

Janczak - Jarosz, Mitelski B., Biszkont, Mietelski M.(Lipiec K.), Chudy, Mitelski W., Motyl (Wójcik), Daniel (Futa), Wojciechowski (Dziurawiec), Gorgol (Lipiec Artur). Ponad to :  Mietelski P., Bartocha, Wiśniewski, Lipiec Arkadiusz

Gospodarze trzykrotnie zagrozili bramce Janczaka . Raz  mocny strzał odbił na słupek , w kolejnej sytuacji pomogła mu poprzeczka, a trzeci strzał wyłapał na raty. Goście odpowiedzieli poważnie dwa razy. Po przerwie  w 46 minucie strzał Motyla z najliższej odległości zablokował obrońca Biskupic. Ten sam zawodnik w 54 minucie posłał precyzyjne podanie do Daniela który w sytuacji sam na sam okazał się gorszy od bramkarza. W 60 minucie Chudy dośrodkował z bocznego sektora boiska a Gorgol ładnym uderzeniem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie którego nie oddali do końca. LKS naciskał do ostatnich minut jednak żadna z prób nie przyniosła oczekiwanych przez nich efektów.

Treningi : Wtorek , Czwartek 18:00

Mecz 3 kolejki LKS Huragan Siostrzytów - Avenir Jabłonna  16.09.2018 godzina 14:00 . Zbiórka 13:15.