Czas na przerwę

Pierwsza runda sezonu 2015/2016 w  klasie "A" Seniorów jak i w lubelskiej lidze juniorów starszych dobiegła końca. Czas na krótkie podsumowanie tego co działo się od sierpnia na boiskach z udziałem naszych drużyn.

JUNIORZY :

Drużyna juniorów w swojej lidze miała wyznaczonych 8 spotkań. 4 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki  - 13 punktów, bramki 33-19  i jak na razie 4 miejsce w 9 zespołowej stawce. Najlepsi strzelcy zespołu :

Igor Motyl -  10 ( w 6 meczach)

Dawid Piorun  - 7  ( w 5 meczach)

SENIORZY :

Seniorzy w klasie "A"  z 12 spotkań które rozegrali (mecz do rozegrania z Rybczewicami - wiosna) 5 spotkań zakończyli  zwycięstwami , 1 remisem a 6 porażkami z czego 5 zostało poniesionych w meczach na "wyjazdach". Dorobek 16 punktów oraz bilans bramek 21-41 (z czego aż 33 bramki stracone na "wyjazdach") dał po I rundzie 10  miejsce przy 14 zespołach w lidze.

Najlepsi strzelcy :

Grzegorz Sidor - 11 (w 10 meczach)

Maciej Jarosz - 3  (w 11 meczach w tym 1 na bramce)