Autor:

United

Utworzono:

01.11.2014

W pierwszych minutach meczu nasza gra wyglądała dość chaotycznie. W 20 min. tuż przed polem karnym sfaulowany został Kamil Panas. Z rzutu wolnego po ziemi uderzył Kamil Ogórek i piłka wpadła do bramki. W 25 min. było już 2:0, ponownie na listę strzelców wpisał się Kamil wykorzystując złe wybicie bramkarza gospodarzy. 7 min. później było już 3:0. Ze środka boiska rzut wolny wykonywał Paweł Ogórek a niefrasobliwość obrońców Zawiszy wykorzystał strzałem z najbliższej odległości Piotrek Zentara. Mimo słabej gry do przerwy prowadziliśmy z zespołem z Garbowa 3:0. Druga połowa to już lepsza gra z naszej strony. Zaczęliśmy stwarzać coraz więcej sytuacji. Nasze starania opłaciły się w 62 min.; Kamil Panas dostał piłkę na lewe skrzydło, przebiegł kilkadziesiąt metrów i dograł w pole karne do Kamila Ogórka, który uderzył z pierwszej piłki pokonując golkipera gospodarzy po raz 3. Zawodnicy Zawiszy Garbów walczyli do końca. Na 6 min. przed końcem regulaminowego czasu gry zawodnik Zawiszy pomkną lewą stroną i w sytuacji sam na sam pokonał naszego bramkarza. Chwilę później wychodzącego na czystą pozycję Kamila Panasa przed polem karnym sfaulował obrońca drużyny przeciwnej za co został ukarany czerwoną kartką. Do końca wynik nie uległ już zmianie i na inauguracje ligi wygrywamy w Garbowie z Zawiszą.